absolwentów

profesjonalizmu

taka placówka

Witam serdecznie Rodziców i Uczniów

Od 25 lat kieruję placówką edukacyjną „Centrum Kształcenia Pitagoras”. Moją pasją jest matematyka, uczenie – przyjemnością, a marzeniem było stworzenie szkoły, w której sama chciałabym się uczyć i przygotowywać do egzaminów. Marzenia się spełniają.

Dziś Pitagoras to nie tylko matematyka, ale wszystkie przedmioty ogólnokształcące oraz język angielski.

Kierując się dobrem uczniów, bardzo dużą wagę przywiązuję do kompetentnej kadry, której ufam i powierzam pracę z młodymi ludźmi w bardzo ważnym momencie ich życia. Przyznacie, że dobry nauczyciel to podstawa sukcesu ucznia?

Celem kursów, które organizuję jest wyrównanie szans u uczniów mających trudności w edukacji szkolnej, pogłębianie i rozszerzanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności, a także rozwijanie zainteresowań u uczniów szczególnie uzdolnionych. Dlatego każdy uczeń, który zgłasza się na kursy Pitagoras powinien rozwiązać test diagnozujący jego potrzeby. Grupy podzielone są pod względem wiedzy i umiejętności uczniów na starcie.

Chciałabym, aby uczeń oprócz „wyćwiczenia się” w zadaniach egzaminacyjnych, zdobywał w Pitagorasie wiedzę.

Służę wszystkim Rodzicom i Uczniom

radą i pomocą.

Monika Przybylska-Biczyk

Organizator kursów

Osiągnięcia

Za swoje osiągnięcia uważamy sukcesy naszych uczniów, którzy nadrabiają zaległości, osiągają lepsze wyniki w swoich szkołach i na egzaminach, dostają się do wymarzonych szkół i radzą sobie w nich bez trudu.

Największą rekomendacją są dla nas zadowoleni uczniowie (bo o to właśnie chodzi!).