Jak będą wyglądały zajęcia od 16 marca 2020 r.?

Część nauczycieli jest już gotowa poprowadzić zajęcia online – uczniowie otrzymają drogą elektroniczną zaproszenia od swoich nauczycieli na lekcje. Zajęcia odbędą się zgodnie z dotychczasowym grafikiem, czyli dni i godziny bez zmian.

Nauczyciele, którzy z obiektywnych przyczyn nie mogą poprowadzić zajęć on-line prześlą swoim uczniom materiały do ćwiczeń, które powinny być przez uczniów odesłane w ustalonym terminie, następnie sprawdzone przez nauczycieli. W godzinach planowych zajęć nauczyciel będzie w kontakcie telefonicznym ze swoja grupą.

W dniu 16.03.2020 r. każdy uczeń otrzyma od organizatora kursów informację dotyczącą sposobu realizacji materiału, który pozostał do ukończenia kursów w danej grupie. Zostanie do Państwa wysłany e-mail. W przypadku braku wiadomości proszę sprawdzić spam, ewentualnie proszę wskazać dodatkowy adres. Monika Przybylska-Biczyk, organizator kursów CKU „Pitagoras”.