Ósmoklasiści, założyliśmy dla Was SZKÓŁKĘ PISARSKĄ online!

Z myślą o tych z Was, którzy pragną podszkolić swoje umiejętności pisarskie przed egzaminem lub którym zrodziło się wiele pytań w głowie podczas pisania rozmaitych form – stworzyliśmy idealne rozwiązanie tych problemów!

Założyliśmy dla Was SZKÓŁKĘ PISARSKĄ ONLINE! Są to warsztaty udoskonalające umiejętności pisarskie prowadzone przez egzaminatora, podczas których każdy z uczniów:

• odbędzie 6 godzin lekcji;
  • dowie się, jak w sposób poprawny napisać wymagane na egzaminie formy pisarskie (rozprawka, opowiadanie, ogłoszenie, zaproszenie);
  • napisze 10 prac, które następnie zostaną sprawdzone oraz ocenione według kryteriów obowiązujących na oficjalnych egzaminach;
  • będzie mógł skorzystać z konsultacji indywidualnych z egzaminatorem oceniającym jego prace.

Organizacja zajęć

Warsztaty rozpoczynamy 01.03.2024 r. Spotykamy się na platformie Click Meeting. Zajęcia grupowe odbywać się będą w piątki (1, 8, 15 marzec) w godz. 17.30-19.00. Uczeń otrzyma 10 tematów prac pisemnych. Na napisanie i odesłanie prac przewidujemy maksymalnie 10 tygodni zgodnie z kalendarzem szkolnym.

ZAPISZ SIĘ NA KURS >>